Wczytywanie strony. Jeszcze chwila ...

Dostawa do domu

 

 

Dropshipping informacja

 

W odpowiedzi na sytuację w naszym kraju związaną z epidemią koronawirusa COVID-19 duża część praktyk i salonów optycznych pozostaje zamknięta. Ponadto zalecenia dotyczące swobody poruszania się nas wszystkich, w tym Waszych Klientów powodują że dostarczanie soczewek kontaktowych i innych produktów kontaktologicznych do Waszych Pacjentów staje się momentami praktycznie niemożliwe.

 

W związku z powyższymi faktami uruchamiamy usługę dostawy soczewek w Waszym imieniu bezpośrednio do Waszych Klientów (dropshipping). Zamówienia obejmujące ten rodzaj dostawy można składać poprzez system www.ats24.pl lub telefonicznie/e-mail kontaktując się z naszym działem handlowym lub naszą infolinią.

 

Usługa ta będzie udoskonalana i rozbudowywana o kolejne funkcjonalności w nawiązaniu do zgłaszanych przez Was potrzeb , więc prosimy o wyrozumiałość jeżeli coś nie funkcjonuje jeszcze w tej chwili tak jakbyście tego oczekiwali.

 

W celu realizacji usługi lub zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy o wykonanie jednej z czynności:

 

- zalogowanie się do systemu ats24.pl i zapoznanie się z instrukcją złożenia zamówienia

- kontakt telefoniczny/e-mailowy z naszym przedstawicielem handlowym

- kontakt z Biurem Obsługi Klienta ATS tel. 71 722 03 70

 

 

 

 

 

 

Z kim współpracujemy

ATS Balicki, Florek Sp. jawna
95-407 Mściwojów
Grzegorzów 9a
NIP: 695-143-51-89

 

logo rzf

Dane kontaktowe
tel. kom. 500 077 953
tel. (71) 722 03 70

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Pozostaw swoje dane, oddzwonimy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK