Zamówienia online www.ats24.pl

Internetowy system zamówień dla branży optycznej

www.ats24.pl

TRANSPORT GRATIS DO KAZDEGO ZAMÓWIENIA

zobacz

 

  • Francuskie oprawy okularowe
  • Le Tanneur - szyk i elegancja
  • Zamówienia online - zarejestruj się na www.ats24.pl

Menicon

Reklama SOLOCARE AQUA® w prasie branżowej

W kwietniu 2012 w prasie branżowej dla optyków ukaże się nowa reklama płynu SOLOCARE AQUA®, którego firma ATS została wyłącznym dystrybutorem na Polskę.

 

solocare aqua reklama

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.solocareaqua.pl/ lub pod numerem telefonu infolinii: 801 00 22 71.

 

SOLOCARE AQUA® jest zarejestrowanym znakiem handlowymi firmy Novartis AG  wykorzystywanym na licencji przez Eye Shelter SA.

 

ATS wyłącznym dystrybutorem płynu SOLOCARE Aqua na Polskę

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem kwietnia 2012 firma ATS została wyłącznym dystrybutorem płynu do pielęgnacji soczewek SOLOCARE AQUA®

SoloCare Aqua.pdfSOLOCARE AQUA® to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych, zapewniający długotrwałe nawilżenie, komfort i świeżość przez cały dzień. SOLOCARE AQUA® działa dzięki dwóm czynnikom: systemowi HydroLock®, który zapewnia dodatkowe nawilżenie przez cały dzień oraz pojemnikowi na soczewki z unikalną technologią MicroBlock® powstrzymującą bakterie.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://www.solocareaqua.pl lub pod numerem telefonu infolinii: 801 00 22 71.

 
SOLOCARE®, MicroBlock®, HydroLock® są zarejestrowanymi znakami handlowymi firmy Novartis AG wykorzystywanymi na licencji przez Eye Shelter SA.