Zamówienia online www.ats24.pl

Internetowy system zamówień dla branży optycznej

www.ats24.pl

TRANSPORT GRATIS DO KAZDEGO ZAMÓWIENIA

zobacz

  • Le Tanneur - szyk i elegancja
  • Zamówienia online - zarejestruj się na www.ats24.pl
  • Francuskie oprawy okularowe

Praca w ATS

Firma ATS - dystrybutor soczewek kontaktowych i opraw okularowych
poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

- obsługa programu magazynowego,

- wydawanie towaru z magazynu,

- układanie towaru na półkach,

- pakowanie i wysyłanie towaru,

- przyjmowanie dostaw towaru,

- przygotowanie opakowań,

- utrzymanie porządku w pomieszczeniach

Wymagania

- możliwość realizacji stażu z PUP jako dodatkowy atut

- wykształcenie średnie,

- szybkość uczenia się,

- uczciwość,

- energiczność,

- solidność,

- aptekarska dokładność,

- bardzo dobra obsługa komputera,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- miłą atmosferę w pracy

Kontakt:

Przedstawiciel Handlowy ds. kontaktologii.

- sprzedaż produktów z zakresu soczewek kontaktowych i płynów do soczewek
- realizacja celów sprzedażowych
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- budowanie trwałych relacji z Klientami firmy
- szkolenie produktowe Klientów i ich pracowników
- poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
- ścisła współpraca z Działem Handlowym
- monitorowanie i analizowanie rynku

Wymagania
- doświadczenie w sprzedaży na stanowisku handlowym (min. 2 lata)
- komunikatywność i otwartość na kontakt z Klientem
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- nastawienie na cel i wytrwałość w osiąganiu zakładanych celów
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, mile widziana znajomość CRM)
- wykształcenie min. średniego
- czynne prawa jazdy kategorii B (minimum 2 lata)
- gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski.
- dodatkowymi atutami będzie: doświadczenie w branży optycznej -
kontaktologia

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- stabilne wynagrodzenie stałe z systemem prowizyjnym zależnym od
osiągniętych wyników
- samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Kontakt:
W temcie maila proszę wpisać - Przedstawiciel kontaktologia