Wczytywanie strony. Jeszcze chwila ...

Miesięczna soczewka kontaktowa firmy Bausch+Lomb to najnowsza generacja soczewek przeznaczonych dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. , które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i  komfortowo nosić soczewki przez cały dzień. Szczególnie polecana osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych takich jak długotrwała praca przy komputerze lub częste korzystanie z urządzeń elektronicznych, gdy częstość mrugania zmniejsza się.

Ultra

Lokalizacja

Opis produktu:

Miesięczna soczewka kontaktowa firmy Bausch+Lomb to najnowsza generacja soczewek przeznaczonych dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością, które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i  komfortowo nosić soczewki przez cały dzień. Szczególnie polecana osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych takich jak długotrwała praca przy komputerze lub częste korzystanie z urządzeń elektronicznych, gdy częstość mrugania zmniejsza się. Optyka asferyczna w tych soczewkach zapewnia  kontrolę aberracji sferycznych dając bardzo dobrą jakość widzenia również przy słabym oświetleniu.

 

Specyfikacja produktu:

Zakres mocy:

od  0,00D do -6,00D co 0,25D

od -6,50D do -12,00D co 0,50D

od +0,25D do +6,00D co 0,25D


Krzywizna (BC) 8.5mm
DIA: 14.20mm
Rodzaj soczewki: sferyczne
Okres noszenia:  miesięczna
Opakowanie: 3 szt.; 6 szt.
Marka: Bausch+Lomb


Z kim współpracujemy

ATS Balicki, Florek Sp. jawna
95-407 Mściwojów
Grzegorzów 9a
NIP: 695-143-51-89

 

logo rzf

Dane kontaktowe
tel. kom. 500 077 953
tel. (71) 722 03 70

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Pozostaw swoje dane, oddzwonimy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK